Služby

Nabízím služby především z oblasti péče o zdraví a kondici pohybového aparátu. Zaměřuji se na řešení bolestivých stavů šlach, vazů, svalů a kloubů, bolesti zad a řešení funkčních poruch souvisejících s onemocněním pohybového aparátu, jako jsou třeba bolesti hlavy, omezení hybnosti, otoky a další. Se stavem vaziv úzce souvisí také stav pokožky a v této souvislosti nabízím některé výkony estetického rázu, jako například redukce celulitidy, laserová rejuvenace pleti a jiné.

Neváhejte se na mne obrátit s jakýmkoli dotazem, pokusím se najít to pravé řešení právě pro Vás!

Terapie radiální rázovou vlnou

R-SWT (Radial Shock Wave Therapy) terapie představuje velice efektivní metodu léčby bolestivých stavů pohybového aparátu.více...
Manuální terapie

Jedná se o manuální, terapeutem prováděné mobilizace kloubů, páteře a měkkých tkání. více..
Laseroterapie

Biostimulační laser využíváme nejen k terapii poruch pohybového aparátu ve fyzioterapii, ale také v dermatologii, chirurgii a kosmetice. více..

Manuální lymfodrenáž

Technika jemné masáže s přesně definovanými hmaty cíleně pomáhá odstranit otoky, urychluje hojení tkání a zmírňuje i projevy celulitidy. více..
Kineziotaping (tejpování)

Nalepením kinesiotapu dokážeme tišit akutní i dlouhotrvající bolest především pohybového aparátu, přetížené i úrazem poškozené tkáně. více..
Kinezioterapie

neboli terapie pohybem, může být cílená na tu část těla, která je nějakým způsobem poškozena či nefunkční, ale především ovlivňuje celkový somatický a psychosomatický stav pacienta a jeho motorické funkce.více..